O mně


Jmenuji se Barbora Karešová a jsem masérka a rehabilitační trenérka se zaměřením na vývojovou terapii a spirální stabilizaci. 

Masérské a trenérské kurzy: Zdravé ruce, Hallux valgus, Balijská masáž, Reflexní lymfatická masáž, Havajská masáž (Lomi Lomi), Držení těla - úroveň 1: Axiální systém, Pletenec horní končetiny, Pletenec dolní končetiny, Dornova metoda II., Lymfodrenáž nohou, Dornova metoda a Breussova masáž, Spirální stabilizace 2A - Poruchy bederní páteře, Spirální stabilizace 1C a 1D - Manuální techniky, Spirální stabilizace 1A a 1B - Základní cviky, Rehabilitační trenér, Trigger point, Masáž lávovými kameny, Bambusová masáž, Masér pro sportovní a rekondiční masáže.

Reference

Martina Novotná

Terapeut, masér

Byla jsem mile překvapena profesionalitou Báry a poctivostí s jakou masáž i cvičení vykonávala. To je dnes poměrně vzácné. Naučila mně i cviky na doma a vysvětlila, co může bolest zad způsobovat a jak se toho vyvarovat. Dostala jsem rady ohledně držení těla i jiných záležitostí, na které jsem se vyptávala a chtěla vědět, jestli mohou se svalovou tenzí souviset. Byla jsem překvapena komplexností znalostí a nejen anatomických a týkajících se těla, ale i psychiky, zdraví a podobně . Je rozhodně důležité, aby masér rozuměl tělu celkově a také psychice a mnoha jiným oblastem, protože vše se vším souvisí. Ptala jsem se spíš sama a poznala jsem, že Bára má pokoru i odbornost a neradí to, co automaticky radí většina masérů. Pokaždé přicházela s novými poznatky a postupy a byla si vědoma i mnoha způsobů a rad, které maséři a fyzioterapeuti používají, ale jsou již přežité. Bára co vím, tak neustále své znalosti i schopnosti prohlubuje. A hlavně je to její vášeň a dává do toho sebe. 

Malina Obrowská

Byla jsem u Báry na kombinovaném tréninku s masáží a odcházela jsem s úlevou od ztuhlých svalů, které mě dlouhodobě trápí spolu s vadným držením těla. Bára se nejdřív důkladně vyptávala na to, co mě trápí, na základě toho dávala jednoduché pohybové úkoly a vysvětlila mi, co a proč přesně špatně funguje a co se s tím mohu dělat já sama doma pravidelně pomocí jednoduchých cviků, které nezatěžují žádnou část těla. Takže jsem po hodně dlouhé době odcházela s pocitem, že mám konečně kompletně prokrvené tělo a že s mými zády to není vůbec tak špatné, jak jsem si myslela. Co se masáže týče, tak ta byla také skvělá, nejvíce mi asi ulevila tlaková masáž určitých ztuhlých bodů. 

Zdeněk Kříž

Bára je šikovná masérka, která díky svému soustavnému studiu v oboru má co nabídnout. Různé typy masáží a případně i pohybové a rehabilitační poradenství. Svých peněz litovat nebudete. Nebojte se konzultovat. Náprava a úleva bolavých zad je možná.

Jana Králíková

Zdravotní sestra

O paní Karešové jsem se dozvěděla od své kamarádky - její pravidelné zákaznice. Zvedala jsem něco těžkého a velmi mně bolela pravá strana bederní páteře. Paní Karešová mi uvolnila na té straně fascii, což je velmi bolestivá záležitost, ale odcházela jsem od ní a nic mne nebolelo. To byl jedinečný zážitek.

© 2020 Barbora Karešová. Haštalská 20, Praha, 110 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!