Typy masáží

Relaxační

Jemná klasická masáž působící na fascie, svaly a šlachy. Odstraní napětí i stres, zmírní bolesti zad, ztuhlost šíje a přináší celkové osvěžení.


Rekondiční

Klasická masáž zaměřená na uvolnění napětí v přetěžovaných oblastech, poruchy pohybového aparátu a celkovou revitalizaci. Vhodná k řešení bolestivých stavů a regeneraci po úrazu.


Sportovní

Silovější klasická masáž obohacená o tepavé prvky. Intenzivně zahřívá a prokrvuje. Vhodná v rámci tréninku či po námaze.


Bambusová

Masáž bambusovými tyčemi má velmi dobré účinky na uvolnění spasmů a spoušťových bodů. Využívá se především pro ošetření zadní strany dolních končetin, hýždí a zad.


Masáž lávovými kameny

Královna masáží. Tato technika propojuje klasické postupy s použitím lávových kamenů nahřátých ve vodní lázni. Nakumulované teplo je nejen velmi příjemné, ale účinně odstraňuje svalové blokace a psychické napětí.


Trigger Point

Tlakové ošetření tzv. spoušťových bodů, zatuhlých uzlíků ve svalech, které mohou působit bolestivé pocity, jak v místě výskytu, tak i přenesené do vzdálenějších částí těla.


Dornova metoda

Jemná manuální technika pracující s celkovým držením těla a centrací kloubů a obratlů. Jejich návratem do fyziologické polohy také upravuje svalové napětí a hybnost. Vhodná po úrazech a k řešení pohybových obtíží dlouhodobějšího charakteru.


Breussova masáž

Jemná masáž třezalkovým olejem zaměřená na páteř a její okolí. Posunuté hrudní či bederní obratle při ní mohou být bezbolestně vráceny do správné polohy. Pomáhá uvolňovat fyzické i psychické napětí.


Havajská masáž Lomi lomi

Perla mezi masážemi je unikátním zážitkem. Hmaty při ní jsou plynulé a táhlé. Masér při ní využívá své "laskavé ruce" od prstů po předloktí. Přispívá k uvolnění těla i mysli.


Manuální lymfodrenáž nohou

Ručně prováděná jemná masáž dolních končetin. Snižuje množství přebytečné vody v těle, a tak i zmírňuje projevy celulitidy. Je velmi relaxující a zároveň přispívá k detoxikaci a zvyšuje obranyschopnost celého organismu.


Celotělová masáž

Ošetření zadní i přední strany nohou, hýždí, zádového svalstva, horních končetin a šíje. Velmi relaxační procedura, vhodná k celkové regeneraci, ale i úlevě od komplexnějších problémů.


Balijská masáž

Celotělové ošetření kombinující protahovací cviky s regenerační masáží.  Procedura s velmi relaxačním účinkem začíná tzv. očistou karmy, čili levandulovým peelingem nohou, zpracovává trup a končetiny, a končí jemnou masáží hlavy.


© 2020 Barbora Karešová. Haštalská 20, Praha, 110 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!